top of page
DSC_8770.jpg

Hledáme lékárníky do Pohořelic

Do našich lékáren v Pohořelicích hledáme nové kolegy - magistry farmacie / lékárníky / vedoucí lékárníky. Jsme stabilní rodinná společnost se třemi lékárnami a snažíme se poskytovat co nejlepší lékárenské služby v našem regionu. V Pohořelicích působíme již 12 let a nyní hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu pro rozšíření našich řad. 

I přes množství práce, které máme, se snažíme mít vždy dostatek lékárníků tak, aby vždy měli čas na své pacienty a další úkoly v zázemí lékárny. Na rozdíl od řady jiných lékáren se u nás dostanete opravdu k celému procesu lékárny a poznáte tak, jak funguje objednávání zboží, jednání s obchodními reprezentanty, příjem a cenotvorba, category management, vyúčtování pojišťovnám a samozřejmě to nejdůležitější - expedice léčiv. Vítáme a oceníme každého, kdo se chce dále rozvíjet a rozšiřovat si své kompetence. 

Otevřeno máme v lékárnách pondělí až pátek od 7:30 do 17:00 hodin, čemuž přibližně odpovídá i rozsah pracovní doby - pravidelně se střídají ranní a odpolední směny. V sobotu máme v jedné lékárně od 7:30 do 12:00 hodin a služba na vás vyjde přibližně jednou za 2 měsíce. 

V práci můžete dostat k dispozici mobilní telefon, notebook a v případě potřeby i služební vůz. Informační systém v lékárně je Farmis, který vás případně rádi naučíme, pro komunikaci používáme Google Mail, Chat, WhatsApp a pro správu dokumentů Google Disk. Papírů u nás moc nenajdete, i opiátovou knihu už vedeme elektronicky.

Práce u nás je skvěle zaplacená, pravidelně porovnáváme naše mzdy s velkými řetězci a nastavujeme mzdy tak, aby u nás byli lékárníci spokojení. Kromě toho u nás dostanete příspěvek na poplatky komoře, na dovolenou, zdravotní péči nebo sportovní aktivity. Samozřejmostí je 5. týden dovolené. Nebráníme se ani částečným úvazkům. 

Pokud vás naše nabídka a práce u nás zaujala, napište nám.  Během jednání zaručujeme 100% diskrétnost a jistotu, že se o vašem zájmu nikdo nedozví. Můžete nám také zavolat na telefon 603 483 193 (Mgr. Markéta Debefová).

Pošlete nám zprávu, ozveme se Vám

Máte vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie?

Děkujeme za Váš zájem, určitě e Vám ozveme!

bottom of page